ENZIM MAZOWSZE -
oficjalny dystrybutor produktów ENZIM na terenie Mazowsza.


 
ENZIM - Podłogi.
 EZNIM MAZOWSZE

tel.: 516 516 236

tel.: 501 504 324

biuro@enzimmazowsze.pl

www.enzimmazowsze.plEnzim E 301, E 305
FLOORS DAILY

Skoncentrowany preparat do codziennego mycia wszelkich wodoodpornych podłóg.
Doskonale sprawdza się również do czyszczenia szafek, parapetów, glazury, oraz zewnętrznych elementów urządzeń kuchennych.
Czyści dokładnie pozostawiając długotrwały zapach cytrynowy dający uczucie świeżości w mytych pomieszczeniach.
ENZIM E305
Koncentrat do codziennego
mycia podłóg 5l
ENZIM E301
Koncentrat do codziennego
mycia podłóg 1l
Koncentrat Enzim E 311 E 315 Floor Cleaning System HD Zalecany jest do codziennego utrzymania czystości wszelkich wodoodpornych podłóg takich jak wykładziny PCV, lastriko, marmur, płytki gresowe, beton itp. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dodatków w swoim składzie, środek ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami nawilżającymi, czyszczącymi i skutecznością usuwania trudnych zabrudzeń. Idealny zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego podłóg w automatach szorujących oraz do odtłuszczania powierzchni. Czyści szybko i dokładnie chroniąc zarazem myte powierzchnie. Posiada długotrwały przyjemny zapach dający uczucie świeżości w mytych pomieszczeniach.
ENZIM E311
Silny koncentrat do
codziennego mycia podłóg 1l
ENZIM E315
Silny koncentrat do
codziennego mycia podłóg 5l
ENZIM E321
Silny koncentrat
do gruntownego
mycia powierzchni 1l
ENZIM E325
Silny koncentrat
do gruntownego
mycia powierzchni 5l
Enzim E 321, E 325
Stronger HD
Preparat przeznaczony jest do gruntownego mycia powierzchni maszyna szorującą, odpornych na środki zasadowe. Doskonale sprawdza się również przy myciu ręcznym mopem lub ze spryskiwacza pianotwórczego. Skutecznie usuwa z różnych wodoodpornych powierzchni: tłusty zestarzały brud, smary, oleje oraz gumowe ślady po wózkach i butach w marketach oraz zakładach przemysłowych. Preparat Enzim E 321, E 325 Stronger HD bardzo dobrze nadaje się również do usuwania wszelkich zniszczonych powłok ochronnych.
ENZIM E351
Silny koncentrat
do gruntownego
mycia powierzchni 1l
ENZIM E355
Silny koncentrat
do gruntownego
mycia powierzchni 5l
Enzim E 351, E 355
CLEAN WOOD
Przeznaczony jest do codziennego czyszczenia i konserwacji wszelkich podłóg drewniany lakierowanych i nielakierowanych jak panele, parkiet itp. Doskonale sprawdza się również do mycia innych powierzchni drewnianych jak: boazerie, szafy i listwy oraz meble drewniane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dodatków w swoim składzie min. wosku montanowego, preparat ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami nawilżającymi oraz konserwującymi. Czyści szybko i dokładnie chroniąc zarazem myte powierzchnie. Posiada długotrwały przyjemny zapach dający uczucie świeżości w mytych pomieszczeniach
Enzim Mazowsze - Polska profesjonalna chemia do sprzątania, dystrybutor produktów ENZIM
tel.: 516 516 236 ; 501 504 324
www.enzimmzowsze.pl  biuro@enzimmazowsze.pl   www.apmserwis.pl