ENZIM MAZOWSZE -
oficjalny dystrybutor produktów ENZIM na terenie Mazowsza.


 
ENZIM - Łazienka.
 
EZNIM MAZOWSZE

tel.: 516 516 236

tel.: 501 504 324

biuro@enzimmazowsze.pl

www.enzimmazowsze.pl

Enzim E 400, E 405
Skoncentrowany preparat na bazie aktywnego chloru do czyszczenia i wybielania: muszli klozetowych, pisuarów, wanien, umywalek, brodzików, zlewów, odpływów, koszy i pojemników na odpady.
Sprawdza się również do wybielania tkanin bawełnianych
i lnianych oraz do wywabiania plam. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i usuwa przebarwienia wywołane obecnością grzybów. Zastosowanie aktywnego chloru gwarantuje rozpuszczanie trudnych do usunięcia zabrudzeń i zapewnia wysoki poziom higieny. Skutecznie czyści fugi i inne powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów.
ENZIM E405
Skoncentrowany żel do mycia i wybielania sanitariatów 5l
ENZIM E400
Skoncentrowany żel do mycia i wybielania sanitariatów 0,7l
Enzim E 411, E 415
Toilet Cleaning System HD
Przeznaczony jest do utrzymywania w czystości wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej.
Gwarantuje doskonałą czystość i działanie antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę, pozostawiając przyjemny zapach.
ENZIM E415
Koncentrat do codziennego
mycia powierzchni 5l
ENZIM E420
Skoncentrowany żel
do mycia i odkamieniania 0,7l
ENZIM E425
Skoncentrowany żel
do mycia i odkamieniania 5l
Enzim E 420, E 425 DESCALING TOILET GEL
Mocno skoncentrowany preparat w postaci żelu do codziennego mycia muszli klozetowych, umywalek, pisuarów, bidetów
i armatury łazienkowej. Skutecznie usuwa kamień, rdzę i osady z mydła. Konsystencja żelu ułatwia przyleganie preparatu nawet na pionowych powierzchniach, co wydłuża czas kontaktu z powierzchnią i gwarantuje większą skuteczność mycia. Posiada bardzo przyjemny, świeży zapach oraz właściwości antybakteryjne.
Opakowaniu 0,75 litra typu „kaczka” - Enzim E 420, pozwala na jego równomierne
i oszczędne nanoszenie, jednocześnie ułatwiając dotarcie do trudniej dostępnych miejsc. Dzięki intensywnej niebieskiej barwie doskonale nadaje się do zalewania muszli klozetowych w toaletach publicznych, szkolnych czy hotelowych.
ENZIM E430
Skoncentrowany preparat
do gruntownego czyszczenia
fug cementowych 0,7l
ENZIM E435
Skoncentrowany preparat
do gruntownego czyszczenia
fug cementowych 5l
Enzim E 430, E 435
Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia fug cementowych. Rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia, bez konieczności szorowania. Działa już w kilkanaście sekund po aplikacji. Specjalna kombinacja aktywnie oczyszczających środków powierzchniowo czynnych umożliwiają szybkie i samoczynne usuwanie nierozpuszczalnych w wodzie zabrudzeń, takich jak: zaprawa wapienna, rdza, osady wapniowe, kamień moczowy itp. Enzim E 430 doskonale sprawdza się do zapobiegania zatykania otworów odpływowych (syfonów).
ENZIM E411
Koncentrat do codziennego
mycia powierzchni 1l
ENZIM E440
Preparat do gruntownego usuwania pleśni i grzybów 0,5l
ENZIM E445
Preparat do gruntownego usuwania pleśni i grzybów 5l
Enzim E 440, E 445
Służy do natychmiastowego zwalczania różnego rodzaju uciążliwych pleśni ze ścian, podłóg i innych powierzchni niewrażliwych na chlor. Posiada silne właściwości zmywające i wybielające. Doskonale usuwa ślady pleśni na ścianach, czarnych nalotów (pleśni) w szczelinach, fugach między kafelkami, w łazienkach, wokół wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp. Preparat jest skuteczny przeciw mikroskopijnym włóknistym grzybom, algom i mchom, dodatkowo skutecznie działa na źródło powstawania zanieczyszczeń. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Myte powierzchnie pozostawia czyste i lśniące. Posiada przyjemny miętowy zapach. Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością i skłonnością do powstawania pleśni, w łazienkach, pralniach, łaźniach, saunach, basenach, w higienie komunalnej, magazynach żywności itp.
ENZIM E450
Preparat do mycia i impregnacji kabin / płytek ceramicznych 0,5l
ENZIM E455
Preparat do mycia i impregnacji kabin / płytek ceramicznych 5l
Enzim E 450, E 455
Przeznaczony jest do mycia i zabezpieczenia kabin prysznicowych, płytek ceramicznych i armatury łazienkowej. Zawarta w nim nowatorska mieszanina substancji aktywnych doskonale usuwa zabrudzenia z mytych powierzchni jednocześnie je zabezpieczając przed ponownym zabrudzeniem. Skutecznie usuwa osady z kamienia i rdzawe zacieki, tłusty brud oraz osady mydlane. Pozostawia na długo świeży zapach i nadaje mytym powierzchniom delikatny połysk. Aktywna substancja użyta w preparacie zapobiega ponownemu osadzaniu się kropel wody na kabinie, płytkach czy armaturze łazienkowej oraz opóźnia efekt ponownego osadzania się brudu. Ułatwia proces kolejnego mycia, tworząc na mytych powierzchniach idealny film ochronny. Preparat nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na środki kwaśne.
Enzim Mazowsze - Polska profesjonalna chemia do sprzątania, dystrybutor produktów ENZIM
tel.: 516 516 236 ; 501 504 324
www.enzimmzowsze.pl  biuro@enzimmazowsze.pl   www.apmserwis.pl